No to do roboty...
W tym roku postanowiliśmy zrobić jajeczka decoupagowe. Ugotowałam białe jajka na twardo i posadziłam Młodego przed serwetkami. Oj było wybieranie.. żadne nie pasowało tak jak powinno, aż w końcu poszedł na kompromis i wybrał krówki i truskawki.
A oto etapy pracy:
A Wam wszystkim życzymy:
WESOŁYCH ŚWIĄT!!
PRAWA AUTORSKIE Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu stanowią wyłączną własność autorki. Jeśli jest inaczej - wyraźnie to zaznaczono. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody i wiedzy autorki jest zabronione. MOJE PRACE Jeżeli interesuje Cię jakaś moja "praca" i chcesz ją nabyć napisz w komentarzu lub na maila.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święta. Pokaż wszystkie posty
piątek, 29 marca 2013
niedziela, 23 grudnia 2012
Wesołych świąt...
Wesołych i spokojnych świat Bożego Narodzenia
góry prezentów, szalonego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku
środa, 7 listopada 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)


























