Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą święta. Pokaż wszystkie posty

piątek, 29 marca 2013

Zima zimą, ale jajeczka trzeba zrobić

No to do roboty...
W tym roku postanowiliśmy zrobić jajeczka decoupagowe. Ugotowałam białe jajka na twardo i posadziłam Młodego przed serwetkami. Oj było wybieranie.. żadne nie pasowało tak jak powinno, aż w końcu poszedł na kompromis i wybrał krówki i truskawki.
A oto etapy pracy:







 A Wam wszystkim życzymy:
WESOŁYCH ŚWIĄT!!

niedziela, 23 grudnia 2012

Wesołych świąt...


Wesołych i spokojnych świat Bożego Narodzenia 
góry prezentów, szalonego Sylwestra 
i spełnienia marzeń w Nowym Roku

środa, 7 listopada 2012