Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Spotkanie HandMade II. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Spotkanie HandMade II. Pokaż wszystkie posty

sobota, 24 września 2011

Spotkanie HandMade nr II - Boże Narodzenie

Kochani,
Chcę Was dziś serdecznie zaprosić na kolejne, drugie już SPOTKANIE HANDMADE, które odbędzie się 26.11.2011r., o godz. 12.00  w Strzeleckim Domu Kultury, w sali nr 2
Temat tego spotkania, to Boże Narodzenie, także zabieramy ze sobą wszystkie prace, które mają cokolwiek wspólnego ze świętami (ozdoby, kartki świąteczne, pakowanie prezentów, przedmioty na prezenty, itd.)
Zapraszamy wszystkich, tych którzy już z nami byli na I spotkaniu, osoby nowe, widzów, przyjaciół, rodziny, dzieci i młodzież, wycieczki szkolne :D i wszystkich, którzy mają ochotę coś zobaczyć).
NIE ZAPOMNIJCIE!!