Jest to prezent dla mojego męża z okazji naszej rocznicy, a także jeszcze dodatkowy prezencik z okazji Dnia Ojca.
Napracowaliśmy się nie mało, bo wycinaliśmy, kleiliśmy, wiązali... Miejcie jednak sumienie, bo to nasz pierwszy albumik i wiemy, zdajemy sobie sprawę, że jest niedoskonały.
Mamy też pytanie: jak go teraz związać?? Bo próbowałam zrobić dziurki, ale mój dziurkacz nie daje rady na tak grubej tekturze... I mam dylemat...
A tu trochę zdjątek
Powyższe zdjęcie jest ozdobione przez Janka :)
Powyższe zdjęcie jest ozdobione przez Janka :)
Powyższe zdjęcie jest ozdobione przez Janka :)
Będziemy wdzięczni za wszelkie podpowiedzi odnośnie ulepszenia albumy.
Jeszcze raz zapraszam na wszystkie moje zabawy:












