Pokazywanie postów oznaczonych etykietą broszka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą broszka. Pokaż wszystkie posty

piątek, 6 września 2013

ZakończEnie WYMIANKI

Wreszcie się zebrałam i wypstrykałam...
Moją piękną wymiankę, którą dostałam od Balerinki
Same pyszności i do noszenia i do jedzenia :)

A ja wysłałam Bodzi

Było jeszcze parę innych rzeczy, ale jakoś się nie sfotkowały... :)
dobranoc



poniedziałek, 21 maja 2012

Faza produkcyjna trwa :D

Dziś trochę kolczyków z grafiką, broszka i pierścionek




Do nabycia na ARTILLO
Dobrej nocy życzę :*

niedziela, 15 kwietnia 2012

Zatęskniłam za decoupagiem...

I tak z tęsknoty powstały dwa komplety biżuterii decoupagowej.
Pierwszy motylkowy:

I różany:




Oczywiście oba do zakupienia na ARTILLO
Buziaki

piątek, 2 września 2011

Zamówienia :)

Ludzie się nade mną zlitowali i na chorobowe dostałam parę zamówień :)
Kilka z nich jest jeszcze w trakcie realizacji, a kilka już gotowych, które mogą ujrzeć światło dziennie :D
Pierwsze realizowane dla Wioli na urodzinki jej taty. Zamówiła breloczek do kluczy ze zdjęciem jej córki:


I do tego rameczka z napisem jaki wybrała Wiola:



Drugie zamówienie jest dla Kariny. Karinka ostatnio zamówiła sobie herbaciarkę (pewnie ją pamiętacie), a jak ją odebrała stwierdziła, że przyda jej się serwetnik :) A w związku z tym, że Karina ma w środę urodzinki postanowiłam jej zrobić prezent w postaci ramki do kompletu:


Mam nadzieję, że jej się prezencik spodoba.

I ostatnie zamówienie dla Simili która chciała broszeczkę ze swoimi uroczymi dziewczynkami. Niestety fotki nie wyszły za fajne, ale nie mam już czasu robić dziś nowych;/ Jak zrobię lepsze, to wkleję:



A ja szybciutko pakuję ostatki.. i do zobaczenia jutro na SPOTKANIU HANDMADE
Pozdrawiam