Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kolia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kolia. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 1 lipca 2013

Perełkoszał :)

A naczyniło się ;) Z perełek... na razie sztucznych, ale na życzenie...
Na zamówienie powstały dwie bransoletki na nogę:

 Bransoletka na rękę

 I naszyjnik :)
Pozdrawiam i nie zapomnijcie o WYMIANCE <3

czwartek, 20 czerwca 2013

Znów biżuteria...

,... dziś nie zamęczam. Szybciutko wstawiam fotki biżutek, które od kilku tygodni można zakupić w moim sklepie ARTILLO. A ja lecę ugotować coś lekkiego w te upały...




























Pozdrawiam :)

poniedziałek, 23 lipca 2012

Swarovskie plątańce :)

Szybciutko dziś Wam pokazuję kilka plątańców, które już jakiś czas temu stworzyłam i cieszą się dużą popularnością.



Macie ochotę na jakąś zabawę?? Bo ja tak :)
Pozdrawiam

piątek, 16 marca 2012

(PO)plątańce

Dziś krótko, bardzo źle się czuję. Zaczyna mnie boleć gardło i strasznie mi zimno.
Kilka dni temu stworzyłam komplet "plątaniowy", czyli niebieską kolię z medalionem i bransoletkę. Jak kto woli w komplecie lub osobno
(ZDJĘCIA USUNIĘTE Z POWODU ROSZCZENIA SOBIE PRAW DO GRAFIKI PEWNEJ PANI)


Oczywiście do nabycia na ARTILLO