A naczyniło się ;) Z perełek... na razie sztucznych, ale na życzenie...
Na zamówienie powstały dwie bransoletki na nogę:
Bransoletka na rękę
I naszyjnik :)
Pozdrawiam i nie zapomnijcie o WYMIANCE <3
PRAWA AUTORSKIE Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu stanowią wyłączną własność autorki. Jeśli jest inaczej - wyraźnie to zaznaczono. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody i wiedzy autorki jest zabronione. MOJE PRACE Jeżeli interesuje Cię jakaś moja "praca" i chcesz ją nabyć napisz w komentarzu lub na maila.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kolia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kolia. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 1 lipca 2013
czwartek, 20 czerwca 2013
Znów biżuteria...
,... dziś nie zamęczam. Szybciutko wstawiam fotki biżutek, które od kilku tygodni można zakupić w moim sklepie ARTILLO. A ja lecę ugotować coś lekkiego w te upały...
Pozdrawiam :)
Pozdrawiam :)
poniedziałek, 23 lipca 2012
Swarovskie plątańce :)
Szybciutko dziś Wam pokazuję kilka plątańców, które już jakiś czas temu stworzyłam i cieszą się dużą popularnością.
Macie ochotę na jakąś zabawę?? Bo ja tak :)
Pozdrawiam
piątek, 16 marca 2012
(PO)plątańce
Dziś krótko, bardzo źle się czuję. Zaczyna mnie boleć gardło i strasznie mi zimno.
Kilka dni temu stworzyłam komplet "plątaniowy", czyli niebieską kolię z medalionem i bransoletkę. Jak kto woli w komplecie lub osobno
Oczywiście do nabycia na ARTILLO
Kilka dni temu stworzyłam komplet "plątaniowy", czyli niebieską kolię z medalionem i bransoletkę. Jak kto woli w komplecie lub osobno
(ZDJĘCIA USUNIĘTE Z POWODU ROSZCZENIA SOBIE PRAW DO GRAFIKI PEWNEJ PANI)
Oczywiście do nabycia na ARTILLO
Subskrybuj:
Posty (Atom)







































