Pokazywanie postów oznaczonych etykietą komoda. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą komoda. Pokaż wszystkie posty

piątek, 19 kwietnia 2013

Różana komódka

W majowy weekend zaczynamy remont domowy :) Z tej okazji, że odnowimy i przeniesiemy sypialnie postanowiłam odświeżyć małą komódkę.
Została pobejcowana, malowana, postarzana, ozdobiona decoupagiem i lakierowana.
Efekt mi się podoba, choć widzę w niej trochę błędów. Jest to pierwszy mebel, któremu dałam "nowe życie", więc mimo wszystko jestem bardzo dumna.
A oto zdjęcia:
Tak komódka wyglądała pobecowana

A tak odnowiona :)