W majowy weekend zaczynamy remont domowy :) Z tej okazji, że odnowimy i przeniesiemy sypialnie postanowiłam odświeżyć małą komódkę.
Została pobejcowana, malowana, postarzana, ozdobiona decoupagiem i lakierowana.
Efekt mi się podoba, choć widzę w niej trochę błędów. Jest to pierwszy mebel, któremu dałam "nowe życie", więc mimo wszystko jestem bardzo dumna.
A oto zdjęcia:
Tak komódka wyglądała pobecowana
A tak odnowiona :)
PRAWA AUTORSKIE Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu stanowią wyłączną własność autorki. Jeśli jest inaczej - wyraźnie to zaznaczono. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody i wiedzy autorki jest zabronione. MOJE PRACE Jeżeli interesuje Cię jakaś moja "praca" i chcesz ją nabyć napisz w komentarzu lub na maila.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą komoda. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą komoda. Pokaż wszystkie posty
piątek, 19 kwietnia 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)






