Nie wiem, czy ktoś z Was zna to piękne miejsce i wspaniałe zawody vipów, jakie można oglądać w Lewadzie co rok. Ja niestety jestem dopiero drugi raz na tej imprezie, ale już gorąco polecam.
Niestety w tym roku nie byliśmy na całej inprezie, bo nałożyło mi się Spotkanie HandMade i nie zdążyłam na ujeżdżanie, ale za to nie ominęły mnie skoki.
A to mała fotorelacja:
Czyżby Gleba zauważył, że ktoś "go pstryka"?? :D
A tu już skoczki:
Na koniec runda honorowa, a dzięki Glebie, to chyba humorowa:
A tu już goście, ta mała dziewczynka na śmiesznym kuciu to Kaja, wygrywa praktycznie wszystkie konkursy w skokach, ma 11lat, jeździ od 3lat, a na tym koniu siedzi dopiero od 3tyg....
Chciałabym dojść do jej poziomu!!
A ten Pan na pięknym koniu to gość z Czech... Przeskoczył 2m.... Wyglądało jakby szybowali...
I kilka foteczek z powożenia, którego zagorzałą fanką nie jestem :)
Przypominam o ankiecie na temat candy, jeszcze 2dni zostały.
Pozdrawiam

















































