Pokazywanie postów oznaczonych etykietą notesiki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą notesiki. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 26 lutego 2012

Konkurs na najsłodszy notesik :)

Jak już pisałam wcześniej ogłaszam konkurs na najsłodszy notesik :)
Notesiki możecie produkować przeróżnymi metodami: scrabkowe, decoupagowe, materiałaowe, itd.
Jedna jedyna zasada, to: MA BYĆ SŁODKO :)

Osoba wygrana otrzyma ode mnie dwa bony:
Kod do bona na -20% na jednorazowe zakupy w moim sklepiku ARTILLO na wszystkie dostępne produkty
oraz

Kod do kuponu rabatowego na 20zł na zakupy w sklepie http://www.skillcrafting.com/ 
1. Kuponów nie można łączyć (nie można wykorzystać podczas jednego zamówienia więcej, jak jeden kupon).
2. Zakupione kupony będzie można wykorzystać do 31.12.2012.
3. Kupon można wykorzystać przy zakupach na minimum 100zł.
 



Linki z Waszymi pracami proszę o przesyłanie do 08.03.2012r. (czyli Dnia Kobiet). Wyniki ogłoszę najszybciej jak się da :)
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.

czwartek, 23 lutego 2012

Notesiki

Kochani, "wyprodukowałam" kilka notesików specjalnie dla Was na zbliżający się DZIEŃ KOBIET :)









Do zakupienia na ARTILLO w bardzo atrakcyjnych cenach :)
Dodatkowo przy zakupach do końca marca otrzymujecie 20% zniżki.

P.S. Już niedługo zabawa związana z notesikami na moim blogu :)