Stefanek - nasz domowy kot Brytyjski, koloru niebieskiego, jest z nami już 2lata :) Ulubieniec Janka (potrafi oddać:))
Maniuś- teściowy Owczarek Niemiecki, jest z nami niecały rok, miał urodzinki 4dni temu :) Kochana przytulanka.
Moris - Labradorek mojej mamy. Leciwy piesek, ma ok. 11 lat, bardzo miły i przyjazny.
Buziaki dla zwierzaków :)


