Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Stefan. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Stefan. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 22 kwietnia 2012

Nasza ferajna :)

Przedstawiam Wam naszą ferajnę:

Stefanek - nasz domowy kot Brytyjski, koloru niebieskiego, jest z nami już 2lata :) Ulubieniec Janka (potrafi oddać:))


Maniuś- teściowy Owczarek Niemiecki, jest z nami niecały rok, miał urodzinki 4dni temu :) Kochana przytulanka.

Moris - Labradorek mojej mamy. Leciwy piesek, ma ok. 11 lat, bardzo miły i przyjazny. 
Buziaki dla zwierzaków :)