Kochani, mam nadzieję, że pamiętacie Candy, które organizowałam jakiś czas temu?? Wygrała je wtedy ERITA, której wysłałam obiecaną książkę i drobiazg wykonany przeze mnie. Popatrzcie co do niej poleciało i mam nadzieję, że dotarło:
Buziaczki
PRAWA AUTORSKIE Wszystkie prace, zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu stanowią wyłączną własność autorki. Jeśli jest inaczej - wyraźnie to zaznaczono. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody i wiedzy autorki jest zabronione. MOJE PRACE Jeżeli interesuje Cię jakaś moja "praca" i chcesz ją nabyć napisz w komentarzu lub na maila.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą prezenciki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą prezenciki. Pokaż wszystkie posty
środa, 27 lutego 2013
niedziela, 17 czerwca 2012
Czas się pochwalić....
Wiem, to jest niewybaczalne.... Miałam się już pochwalić baaaaaaaaaaardzo, baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dawno temu.......... ;( Przepraszam i naprawiam swój błąd.
Jaki (bardzo dawny) czas temu wygrałam candy u Moniki
Nie wiem, skąd Monika wiedziała, że uwielbiam koraliczki i ostatnio bardzo dużo robię z tym drobinek.
A już niedługo wstawię foteczki nowych dziełek i będę częściej z Wami :)
Jaki (bardzo dawny) czas temu wygrałam candy u Moniki
Jak widzicie samie pyszności i piękności :)
Nie wiem, skąd Monika wiedziała, że uwielbiam koraliczki i ostatnio bardzo dużo robię z tym drobinek.
Jeszcze raz dziękuję.
Dostałam też przepiękną zakładkę/tag od Ayeedy w ramach podziękowań za komentarze (przepraszam, opuściłam się... ale obiecuję - nadrobię)!!
Popatrzcie na to cudo:
(szkoda, że fotki nie oddają jej uroku :( )
Mam nadzieję, że dziewczyną się prezenciczki spodobały :)
A ja mam ochotę na szybką, indywidualną WYMIANKĘ :)
Jeżeli ktoś chętny, to zapraszam - podam strony do fotek wyrobów.
piątek, 11 maja 2012
Prezentowo
Muszę się pochwalić tymi cudnościami, które otrzymałam wczoraj od Blue Butterfly w ramach wygranego candy. Kolczyki sutaszowe są tak piękne i uroczo zapakowane... Są tak piękne, że najlepiej postawiłabym je na półeczce i cały czas podziwiała. Ale nie mogłam się powstrzymać i ubrałam je do pracy. Oj jak były podziwiane przez wszystkie sroczki. A ta zazdrość w ich oczach.... :)
Bardzo Ci dziękuję kochany Motylku :*
A teraz prezenty której ja zrobiłam i wysłałam w ramach mojego candy niespodziewankowego, które wygrała OliwkaEwka
Miałam też Wam pokazać zdjęcia z ostatniej "podawajki", ale że jedna z zapisanych osób nie wysłałam mi adresu, to mam jedno wolne miejsce. Jeżeli ktoś chętny, to proszę szybciutko się ustawić i napisać w komentarzu, że macie taką chęć. Pamiętajcie o wysłaniu mi adresu!!
I zapraszam do zapisywania się na Dziecięce candy
Buziaki
Bardzo Ci dziękuję kochany Motylku :*
A teraz prezenty której ja zrobiłam i wysłałam w ramach mojego candy niespodziewankowego, które wygrała OliwkaEwka
Miałam też Wam pokazać zdjęcia z ostatniej "podawajki", ale że jedna z zapisanych osób nie wysłałam mi adresu, to mam jedno wolne miejsce. Jeżeli ktoś chętny, to proszę szybciutko się ustawić i napisać w komentarzu, że macie taką chęć. Pamiętajcie o wysłaniu mi adresu!!
I zapraszam do zapisywania się na Dziecięce candy
Buziaki
niedziela, 4 marca 2012
I znów prezenty
Ale byłam mega zadowolona, jak w piątek przyniosła mi listonoszka dwie paczuszki :)
A zobaczcie co dostałam:
Od Dudqa
Przepiękne kolczyki sutaszowe z którymi się nie rozstaję :)
Uroczy baranek, dziurkacz i zestaw herbatek. Bardzo dziękuję Dudqa :*
A teraz drugi prezencik od Etoile
Śliczna różyczka
Biżuteria
A do prezentu dodane słodkości :)
Pięknie dziękuję.
Serdecznie pozdrawiam i przypominam o Słodkim Konkursiku
A zobaczcie co dostałam:
Od Dudqa
Przepiękne kolczyki sutaszowe z którymi się nie rozstaję :)
Uroczy baranek, dziurkacz i zestaw herbatek. Bardzo dziękuję Dudqa :*
A teraz drugi prezencik od Etoile
Śliczna różyczka
Biżuteria
A do prezentu dodane słodkości :)
Pięknie dziękuję.
Serdecznie pozdrawiam i przypominam o Słodkim Konkursiku
niedziela, 19 lutego 2012
Prezencik z uśmiechem
Czasami warto jest czekać...
Bo taki wyczekiwany prezent jest jeszcze cudniejszy, a już na pewno, gdy zobaczymy w nim najpiękniejszy uśmiech swego dziecka. Takim to cudnym prezentem oczarowała mnie Madzia z MagArt
Popatrzcie sami:
Niestety zdjęcia nie oddają jej uroku....
P.S. Jutro dalsze wyczyny szydełkowe :) oraz wyniki losowania do Wymianki.
Pozdrawiam
Bo taki wyczekiwany prezent jest jeszcze cudniejszy, a już na pewno, gdy zobaczymy w nim najpiękniejszy uśmiech swego dziecka. Takim to cudnym prezentem oczarowała mnie Madzia z MagArt
Popatrzcie sami:
Niestety zdjęcia nie oddają jej uroku....
P.S. Jutro dalsze wyczyny szydełkowe :) oraz wyniki losowania do Wymianki.
Pozdrawiam
środa, 14 września 2011
Otrzymałam klucze do raju !!
Wymarzyłam sobie robiony przez Madzie ręcznie malowany wazonik z motywem lawendy oczywiście, by pasował mi do kuchni, a do tego doszła misa. Było więcej słodyczy, ale moi chłopcy nie chcą się przyznać, który z nich je ukradł... I książeczka dla Janka, ale też została porwana :)
Cała paczka przecudnie pachniała suszoną lawendą, a za jej sprawą teraz cudownie pachnie mi cały domek.
A teraz przybliżenie
Oczywiście piękności znalazły już swoje miejsce w mojej kuchni. Misa otrzymała miejsce na stole i została zasypana owockami.
A wazonik na lodówce, ale to nie jego miejsce docelowe... czekam na świeże kwiatki.
Ale to nie koniec niespodziewajki... Były jeszcze cudne serweteczki , pachnące lawendą świeczuszki i piękna karteczka.
Mało tego... to jeszcze nie koniec, bo Magda i Przemek zapowiedzieli, że doleci do mnie coś jeszcze...
Kochani dziękuję za ten RAJ!! Wspaniałe prezenty.
Ja niestety skromniej, nie spodziewając się, że czeka mnie aż takie szczęście... Wysłałam Madzi i Przemkowi
parę drobiazgów
Jest tu więc albumik na zdjęcia Maleństwa opakowany w pudełeczko.
Rameczka z imieniem Bubusia.
Karteczka i coś dla rodziców: kolczyczki dla Magdy i zakładeczka dla Przemka.
Mam nadzieję, że mój prezent choć skromny to się spodobał. Bardzo się cieszę, że trafił do nowych właścicieli akurat w II ROCZNICĘ ICH ŚLUBU (ale miałam wspaniałe wyczucie).
Ale to jeszcze nie koniec. Prezencik ode mnie pójdzie jeszcze po narodzinach Masika.
Na zakończenie Uśmiech Janka.... BEZCENNE :)
Dobranoc
wtorek, 2 sierpnia 2011
Och, ah, WoW..........
To okrzyki wzruszenia jakie wydałam dziś z siebie po odejściu spod moich drzwi listonosza... A to dlatego, że przyszły do mnie dziś dwie cudne przesyłeczki.
Jedna z wymianeczki z Madzią z Manualni u której zauroczyły mnie przepiękne kolczyczki fimo
Oczywiście Magda kolczyczki przysłała i jeszcze parę pięknych rzeczy (a z tego co wiem, to czeka jeszcze jeden prezencik na mojego Janka :))
A druga wielka paka ukrywała w sobie inne skarby i cudowności..
Jakiś czas temu wygrałam Candy u Pauli Ale Paula zamiast wysłać tylko to, co było pokazane na zdjątku w
jej blogu przysłała o wiele, wiele więcej. Popatrzcie:
Jedna z wymianeczki z Madzią z Manualni u której zauroczyły mnie przepiękne kolczyczki fimo
Oczywiście Magda kolczyczki przysłała i jeszcze parę pięknych rzeczy (a z tego co wiem, to czeka jeszcze jeden prezencik na mojego Janka :))
A druga wielka paka ukrywała w sobie inne skarby i cudowności..
Jakiś czas temu wygrałam Candy u Pauli Ale Paula zamiast wysłać tylko to, co było pokazane na zdjątku w
jej blogu przysłała o wiele, wiele więcej. Popatrzcie:
Kureki i ptasiek mają już swoje zaszczytne miejsce, a wianuszki będą z pewnością ozdabiane na święta. Truskawki przywłaszczył sobie Janek, a ja chętnie jutro wypije pyszną kawkę, patrząc ile u nas stopni :D
Dziękuję Kochane moje
Sprawiłyście, że ten dzień, choć słoneczny był jeszcze piękniejsze :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)








































