Pokazywanie postów oznaczonych etykietą książka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą książka. Pokaż wszystkie posty

środa, 27 lutego 2013

Prezencik

Kochani, mam nadzieję, że pamiętacie Candy, które organizowałam jakiś czas temu?? Wygrała je wtedy ERITA, której wysłałam obiecaną książkę i drobiazg wykonany przeze mnie. Popatrzcie co do niej poleciało i mam nadzieję, że dotarło:


Buziaczki

piątek, 18 stycznia 2013

Skrzatka

Ponieważ czapeczka "się już zrobiła", to się nią szybciutko chwalę. Ma już nową właścicielkę, a syn na szczęście zechciał posłużyć za modela :)





A na mnie czeka już książka: "Kto wiatr sieje" :)
Pozdrawiam

sobota, 12 stycznia 2013

Niezbędnik chorej kobiety...

Witajcie.
Niestety kto może, tego choroba zmorze...
Będzie krótko i smarkato. Dopadło mnie. Leżę od wtorku z gorączką i katarem, ale żeby nie popaść w bezczynność, bo tego nie lubię zaczęłam książkę D. Masłowskiej "Kochanie, zabiłam nasze koty". Wolałam jej wcześniejsze książki, a chyba żadna nie dorównała jej debiutanckiej, czyli "Wojna polsko-ruska..." Ale nie narzekam w oczekiwaniu na V.C. Andrews "Kto wiatr sieje".
Poza tym "robi się" skrzatowa czapeczka dla pewnej 3latki. Szybko się nie robi, ale w miarę łatwo. Kolorki mi się podobają.
A mój niezbędniczek wygląda tak:

czwartek, 13 grudnia 2012

Słodkie CANDY!!

Witam Was Kochani,
Jak widzicie mój blog funkcjonuje jakby chciał a nie mógł... Bo i nie może. Zdjęcia poleciały w świat, a ja przygotowuję się do JARMARKU RZECZY ŁADNYCH, który odbędzie się już w niedzielę. Zapraszam Was ogromnie na moje stanowisko nr 6.
Ale ale, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
Założyłam dwa nowe sklepy na których znajdziecie mnóstwo promocji i przecen, wybierzecie na pewno jakieś fajne prezenty dla bliskich:
DaWanda
oraz
Cepelandia

A teraz do rzeczy. Postanowiłam zorganizować dla Was CANDY.
Zasady banalnie proste:
- Zostań obserwatorem mojego bloga,
- Polub mój FANPAGE na FB,
- Umieść podlinkowane zdjęcie na swoim blogu lub FB,
- Zostaw komentarz pod tym postem z linkiem do zdjęcia.

Czas zabawy do......moich urodziny. Dzień później wylosuję osóbkę, która wygra...
....Super książkę pt. "Vintage, modne dodatki w stylu retro" oraz małą niespodziankę ode mnie.
Serdecznie zapraszam :)